







| Product Category | Gaming Desk |
|---|---|
| Rank | Standard |
| Material | Particle Board & Melamine,Plastic,Steel |
| Dimensions | 1195x595x755mm (47"x23.4"x29.7") |
| Tabletop Size.LxWxT | 1195x595x26mm (47"x23.4"x1") |
| USB Port | No |
|---|---|
| Multi-Media Port | No |
| Color | Black & Gloss Red,Black & Matte Black |
| Certification | CE,FCC,UKCA |
| Accessory Kit Package | Normal/Ziplock Polybag |
| Product Category | Gaming Desk |
|---|---|
| Rank | Standard |
| Material | Particle Board & Melamine,Plastic,Steel |
| Dimensions | 1195x595x755mm (47"x23.4"x29.7") |
| Tabletop Size.LxWxT | 1195x595x26mm (47"x23.4"x1") |
The SH BLD02-126 Cyberwarrior RGB Lighting Gaming Desk offers a bold and immersive gaming experience with multi-color gradient LED lighting. Its spacious 1195x595mm tabletop supports up to 100kg, providing ample space for your gear. Built from durable materials in striking black and gloss red or matte black finishes, it includes convenient features like a drink holder and headphone hook. Certified for quality, this desk combines style and functionality for serious gamers.
